بهترین ربات های تلگرام

9 تا از بهترین ربات های تلگرام | ربات های کاربردی تلگرام

9 تا از بهترین ربات های تلگرام | ربات های کاربردی تلگرام

بهترین ربات های تلگرام

اگر از کاربران پروپا قرص تلگرام هستید. فالو ممبر امروز به شما لیستی از بهترین ربات های تلگرام راه معرفی می کنیم. با ما همراه باشید تا لیستی از بهترین و پر کاربرد ترین ربات ها را برای شما معرفی کنیم.

ربات تلگرام : ربات YouTube Downloader

ربات تلگرام

اگر از کاربران ثابت یوتیوب هستید ما به شما این ربات را توصیه می کنیم. ربات YouTube Downloader یکی از ربات های پرطرفدار تلگرام است که شما می توانید برای دانلود فیلم ها و ویدیو های خود از آن استفاده کنید. برای استفاده از ربات روی دکمه زیر کلیک کنید.

بهترین ربات های تلگرام : ربات زبان انگلیسی AndyBot

اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستید ربات AndyBot می تواند یکی از بهترین ربات های تلگرام برای شروع باشد. این ربات امکان یادگیری ساده زبان انگلیسی را به صورت مکالمه و ترجمه انگلیسی به انگلیسی فراهم می کند. کافی است به ربات سلام کنید و ببینید چطور با پاسخ های هوشمندانه خودش شما را به مکالمه وادار می کند. توجه داشته باشید که سطح یادگیری زبان با این ربات، مقدماتی است. پس نیازی نیست که دایره لغات قوی داشته باشید. همین که بتوانید کمی با ربات سلام و احوالپرسی کنید، سر صحبت با شما را باز می کند و کم کم دایره لغات شما گسترده تر می شود.

بهترین ربات های تلگرام : ربات Spoty box

ربات تلگرام

برای دوستداران موسیقی ربات Spoty box را توصیه می کنیم شما با استفاده از این ربات می توانید به آرشیو موزیک در تلگرام دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید شعر آهنگ مورد نظر را ببینید و برای دوستانتان ارسال کنید. Spoty box در حال حاضر بهترین ربات برای موسیقی در تلگرام است. آیدی ربات Spotybox@

بهترین ربات های تلگرام : ربات imdb

مطمئنا بعد از دوستداران موسیقی باید رباتی برای دوستداران فیلم و سریال معرفی شود. رباتی برای فیلم بازان ربات imdb می تواند به شما تمام اطلاعات راجب به فیلم و سریال ها را بدهد. فقط کافیست تا نام سریال مورد نظر را در این ربات بنویسید. آیدی ربات imdb@

ربات gamebot

ربات gamebot لیست ربات های جذاب تلگرام است اگر به بازی های ساده علاقه دارید. ربات می توانید در یک پنجره گفتگو این ربات را راه اندازی کنید و بازی کنید. ربات gamebot@ را از دست ندهید.

ربات جستجوگر Gif

ربات جستجوگر Gif به صورت خودکار در تمام گفتگوها و گروه‌های شما کار می‌کند و نیازی به اضافه کردن آن در جایی نیست. این ربات عمدتا در چت‌هایی مفید است که می خواهید احساسات خود را بیان کنید. برای انجام این کار باید در هر گپ از gif@ استفاده کنید و سپس موضوع خود را تایپ کنید (بدون ضربه زدن به «ارسال»). در این حالت پنل جدیدی با پیشنهادات Gif باز خواهد شد. سپس روی GIF مورد نظر ضربه بزنید تا بلافاصله آن را به شریک چت خود ارسال کنید.

ربات تلگرام Yandex رباتی برای ترجمه

ربات Yandex رباتی برای ترجمه است اگر شما دوستانی دارید که به زبان دیگری صحبت می کنند. این ربات می تواند به شما در ارتباط با این دوستان کمک کند. این ربات پیام های شما را به صورت عامیانه ترجمه می کند. آیدی ربات YTranslateBot@

ربات استعلام خلافی خودرو

ربات تلگرام

استعلام خلافی خودرو یکی از کار های مهم تمام افرادی است که دارای ماشین هستند.شما برای دریافت استعلام خلافی خودروی خود می توانید از این ربات استفاده کنید. با استفاده از این ربات دیگر نیازی نیست به پلیس +10 مراجعه کنید و وقت و انرژی خود را هدر دهید با این ربات به راحتی می توانید خلافی خودروی خود را استعلام بگیرید. آیدی ربات Car_Services_Bot@

ربات whatmusicbot

بهترین ربات های تلگرام

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که از آهنگی خوشتان آمده ولی نام آن آهنگ را نمی دانید. ربات whatmusicbot برای این کار ساخته شده است کافیست که قسمتی از آهنگ را برای این ربات بفرستید تا این ربات نام آهنگ را برای شما ارسال کند.

ربات whatmusicbot یکی از بهترین ربات های تلگرام میباشد چرا که با استفاده از این ربات می توانید اطلاعاتی از قبیل :

اسم آهنگ
سایز آهنگ
تاریخ تولید
زمان آهنگ
نام خواننده
و … را دریافت کنید.

محصولات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات اینستاگرام

خدمات تلگرام

خدمات بازی