افزایش بازدید استوری اینستاگرام

9 روش برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

9 روش برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام

افزایش بازدید استوری اینستاگرام یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که در اینستاگرام فعالیت دارند. مثل کسب و کار ها ، پیج های سرگرمی و … امروز ما در این مقاله 9 روش برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام به شما معرفی می کنیم. روش های کاربردی که باید برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام به کار ببرید با ما همراه باشید.

1.هشتگ را فراموش نکنید

افزایش ویو استوری اینستاگرام

زمانی که کاربران هشتگی را جستجو می کنند استوری های مرتبط با آن هشتگ هم برای آن ها ظاهر می شود. همیشه به این امر توجه داشته باشید که در استوری های خود هشتگ را فراموش نکنید. نکته ایی که باید توجه داشته باشید این است که حتما از هشتگ های مرتبط استفاده کنید به عبارتی شما باید هشتگ های پرطرفدار و مرتبط با موضوع پیج خود را انتخاب کنید.

پیشنهاد : هشتگ اینستاگرام | لیست پربازدیدترین هشتگ های اینستاگرام

2. محتوای اختصاصی برای استوری تولید کنید

قرار دادن هر نوع محتوا در استوری اشتباست جز در بعضی از موارد محتوای استوری شما عموما باید هم راستا با موضوع پیجتان باشد. سعی کنید تا استوری شما با کیفیت باشد برای افزایش کیفیت استوری هایتان شما می توانید خودتان استوری هایتان را تهیه و تنظیم کنید.

مسلماً نیازی نیست تا همه استوری‌ها را به صورت حرفه‌ای طراحی کنید. چون در بعضی از موارد، استوری‌هایی را باید قرار دهیم که حرف دل را بیان کنیم. به عنوان مثال از یک طبیعت عکس بگیریم و خیلی خودمونی قرار دهیم در اینجا نیازی نیست تا بخواهید آن را با فتوشاپ جذاب‌تر کنید.

3. لوکیشن برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

زمانی که شما در استوری اینستاگرام لوکیشن را قرار می دهید پست شما در اکسپلور برای کابران آن منطقه نمایش داده می‌شود. در نتیجه اگر استوری شما مربوط به لوکیشن خاصی باشد حتما آن را در استوری قرار دهید. اگر هم مرتبط نیست سعی کنید از لوکیشن‌های مختلف برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام استفاده کنید.

4. زمان مناسب استوری اینستاگرام

راهکار های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

زمانی که کاربران پیج شما بیشترین میزان فعالیت را دارند برای قرار دادن استوری بهترین زمان است. سعی کنید استوری های خود را با توجه به فعالیت کاربرانتان قرار دهید. برای اینکه ببینید کاربران پیج شما در چه زمانی بیشترین فعالیت را دارند باید حساب کاربری اینستاگرام خود را از حساب معمولی به حساب بیزینس ارتقا دهید.

پیشنهاد : محدودیت های اینستاگرام

5. خرید سرویس افزایش بازدید استوری اینستاگرام

یکی دیگر از روش های افزایش بازدید استوری اینستاگرام خرید استوری اینستاگرام است. در این روش شما به راحتی می توانید استوری های پیج خود را افزایش دهید.

6. پرسش و پاسخ در استوری اینستاگرام

یکی از قابلیت های جذابی که به اینستاگرام اضافه شده و برای تعامل با کاربران بسیار مهم است. استیکر پرسش و پاسخ اینستاگرام است که در این قابلیت شما از فالوورهای خود یک سوال میپرسید و آنها می توانند به دلخواه به سوالات شما پاسخ دهند. اما این بستگی به خودتان دارد تا با استفاده از خلاقیت و زمینه فعالیت کسب و کارتان که در حال کار کردن بر روی آن هستید. سوال های مرتبط را هر چند مدت یکبار بپرسید تا فالوورهای شما نسبت به سوالی که پرسیدید، پاسخ خودشان را ثبت کنند.

7. بهترین استوری ها هایلایت شوند

یکی از جذاب ترین و پرکاربرد ترین قابلیت هایی که اینستاگرام برای استوری خود ساخته امکان هایلایت کردن استوری ها در اینستاگرام است. هایلایت ها در اینستاگرام برای کسب و کار های میتوانند کاربردی باشند و منجر به افزایش بازدید استوری شما شوند.

شما با دسته بندی هایلایت های خود به افراد جدیدی که به پیج شما مراجعه می کنند این اجازه را می دهید که از استوری های قبلی شما دیدن کنند استوری هایی که بهترین بازخورد را برای شما داشته اند و به این صورت امکان اینکه افراد جدیدی که به پیج تان وارد می شوند جذب فضای پیجتان شوند و شما را فالو کنند در نتیجه به طور کلی بازدید های پیج و استوری یتان افزایش قابل توجه ایی می یابد.

8. انتشار ویدیو برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

هر اندازه که کاربران زمان بیشتری را در استوری‌های شما سپری کنند به رشد پیج‌تان کمک بیشتری می‌شود. یکی از راهکارها برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام استفاده کردن از ویدیو در استوری پیجتان است. این کار هم باعث افزایش میزان ماندگاری مخاطب در پیج شما می‌شود و هم آرام آرام باعث افزایش بازدید استوری های شما خواهد شد. برای درک بهتر این مورد با یک مثال برای شما توضیح می‌دهم.

فرض کنید شما روز قبل 6 استوری را در پیج خود قرار داده اید که تمام این 6 استوری شما به صورت عکس بوده و از ویدیو استفاده نکرده‌اید. عموما کاربران از عکس ها خیلی سریع عبور می کنند و به سراغ استوری بعدی می‌روند. شاید کاربران هر 6 استوری شما را در 30 ثانیه ببینند. اما اگر به عنوان مثال 6 استوری‌ را ویدیو قرار داده بودید در اینجا مخاطب، 90 ثانیه برای دیدن ویدیوها در استوری شما زمان می‌گذارد و همین باعث می‌شود که نرخ تعامل بیشتری را کسب کنید.

9. استوری های خود را خلاقانه ایجاد کنید

استوری ها در اینستاگرام بیشتر بر خلاقیت در طراحی وابسته هستند. به همین دلیل باید روی ایجاد خلاقیت در استوری های خود سرمایه گذاری کنید. همان طور که می دانید این روزها بازار طراحی عکس های گرافیکی بسیار داغ است و تعداد افراد زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که با مشاهده رزومه کاری آنها می توانید با پرداخت هزینه طرح را به همراه محتوای به طراح بسپارید. اما اگر می خواهید که خودتان استوری هایتان را طراحی کنید می توانید از برنامه های Bannersnack ،Canva و Adobe Spark استفاده کنید. استفاده از این ابزا ها آسان است به راحتی می توانید طراح های جذابی با آن ها ایجاد کنید.

مقالات دیگر

10 استراتژی مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام

ترفندها و روش های افزایش فروش محصول در اینستاگرام

9 تا از بهترین ربات های تلگرام

محصولات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات اینستاگرام

خدمات تلگرام

خدمات بازی