محدودیت های اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام : امروزه اپلیکیشن اینستاگرام کاربران بسیار زیادی دارد و بین مردم جهان بسیار محبوب است. در اینستاگرام محدودیت های وجود دارد که شاید شما هم با این محدودیت ها دست و پنجه نرم کرده اید. متأسفانه بسیاری از کاربران در اینستاگرام، قوانین اینستاگرام و محدودیت های این اپلیکیشن را نمی‌دانند این ندانستن می‌تواند منجر به بروز مشکلات خاصی مانند بن شدن یا بلاک شدن حساب کاربری آنها شود. به همین جهت شناخت محدودیت‌ها و قوانین اینستاگرام به کاربران کمک می‌کند تا از این شبکه اجتماعی به‌درستی استفاده کنند. همچنین دیگر در خطر از دست دادن و بلاک شدن حساب خود نباشند.

انواع محدودیت اینستاگرام

 • شادوبن : کاهش دسترسی های شما به حساب کاربریتان و عدم نمایش پست شما به افرادی که شما را فالو ندارند و همچنین پست شما وارد اکسپلور نمی شود و با هشتگ خاصی هم ترند نمی شوید.
 • محدودیت یا مسدود شدن موقتی : این نوع محدودیت می تواند در برخی یا همه موارد اینستاگرام ، با توجه به نوع تخلف شما از 3 تا 21 روز توسط اینستاگرام اعمال شود.
 • محدودیت دائمی و حذف اکانت : حذف کامل حساب کاربری اینستاگرام شما بدون اینکه امکان بازیابی آن را داشته باشید.

محدودیت های موضوعی انتشار پست

در اینستاگرام یکسری قوانین موضوعی برای انتشار پست وجود دارد یعنی شما نمی توانید راجب به این موضوعات مطلبی تولید و انتشار دهید. اگر این کار را بکنید با عکس العمل شدید اینستاگرام مواجه می شوید. در پایین موضوعاتی که منجر به محدودیت های اینستاگرام می شود را بیان می کنیم.

 1. خرید و فروش اسلحه گرم
 2. خرید و فروش الکل
 3. تهدیدات صدمه جسمی ، خسارات مالی ، تخریب و …
 4. فروش حیوانات زنده
 5. قمار آنلاین
 6. انتشار موضوعات جنسی
 7. تشویق به خود آزاری
 8. انتشار فیلم های خشونت آمیز
 9. خرید و فروش توتون و تنباکو
 10. داروی تجویزی غیرقانونی (حتی اگر در منطقه شما مجاز باشد)
 11. کلمات منفور
 12. سیاه نمایی یا آزار شخصی
 13. محتوایی که خشونت را تشویق کنید

پیشنهاد : قانون کپی رایت در اینستاگرام و 4 روش کاربردی برای حل مشکل کپی رایت

محدودیت های اینستاگرام را بهتر بشناسید

محدودیت فالوور ، لایک ، کامنت

به غیر از محدودیت های گفته شده اینستاگرام محدودیت های دیگری دارد که شامل محدودیت فالوور ، لایک ، کامنت و … می شود. یعنی شما در طول روز نباید از یک مقدار بیشتر فالو ، لایک یا کار های دیگر را انجام دهید این کار باعث می شود تا اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی کند. البته این قوانین برای تمام حساب ها نیست برای حساب های مختلف تفاوت دارد این تفاوت بسته به طول عمر اکانت شما و میزان فعالیت شما متفاوت است. این مقادیری که ما یا افرادی دیگر در مقالات ذکر می کنند نسبی است.

محدودیت های اینستاگرام فالو

شما در طول روز می توانید 200 فالوو و آنفالو انجام دهید اما این به این معنی نیست که تمام این 200 فالو یا انفالو را در یکساعت انجام دهید. انجام همچین کاری باعث می شود تا اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی کند و حساب شما موقتا یا برای همیشه بسته شود یا 24 ساعت نمی توانید کسی را فالو کنید.

محدودیت های اینستاگرام لایک

برای لایک شما در 24 ساعت می توانید 1000 لایک انجام دهید اما در پیج های تازه تاسیس دیده شده که با 500 لایک حساب آنها از دسترس خارج شده اگر اکانت تازه تاسیس دارید باید دقت کنید که تا یکماه اول نمی توانید 1000 لایک برای حساب خود انجام دهید.

محدودیت های اینستاگرام کامنت

محدودیت کامنت اینستاگرام

محدودیت های کامنت در طی 24 ساعت بین 150 تا 200 کامنت است این مقدار برای اکانت های تازه تاسیس کمتر بوده و این افراد باید دقت کنند که در این کار زیاده روی نکنند. مسئله دیگری که وجود دارد این است که شما نمی توانید یک متن تکراری را در کامنت های مختلف ارسال کنید چون اینستاگرام توانایی تشخیص متن های تکراری و غیر تکراری را دارد. با انجام این عمل بعد از حدودا 20 بار اینستاگرام شما را به عنوان اسپمر شناسایی می کند و حساب کاربری شما بدون هیچ اخطاری بسته می شود و به سختی قابل بازیابیست.

محدودیت های اینستاگرام هشتگ

شما در اینستاگرام به عنوان یک کاربر می توانید تا 30 هشتگ را برای هر پست خود اعمال کنید. اگر بیش از 30 هشتگ استفاده کنید در زیر پست شما هیچ هشتگی اعمال نمی شود و پست شما بدون هشتگ دیده می شود. پیشنهاد ما به شما استفاده از 15 تا 20 هشتگ مرتبط با موضوع پیج شماست. ما در مقاله ایی به صورت کامل درباره هشتگ صحبت کردیم و لیست پربازدیدترین هشتگ ها را در آن قرار دادیم.

پیشنهاد : هشتگ اینستاگرام | لیست پربازدیدترین هشتگ های اینستاگرام

محدودیت های اینستاگرام دایرکت

شما می توانید هر چقدر که می خواهید با دوستان و آشنایان خود چت کنید این مسئله برای اینستاگرام اصلا مهم نیست. اما برای دایرکت دادن به افراد جدید در اینستاگرام محدودیت وجود دارد. این محدودیت بین 30 تا 80 دایرکت در روز است متغیر بود آن برای این است که پیج شما چقدر قدیمی است ، ولی توجه داشته باشید که بیشتر از 5 دایرکت در هر ساعت ارسال نکنید.

محدودیت های اینستاگرام تگ و منشن

شما در اینستاگرام برای هر پست فقط می توانید 20 نفر را تگ کنید و 10 نفر را منشن کنید.

محصولات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خدمات اینستاگرام

خدمات تلگرام

خدمات بازی